Дорога між селами Глинськ-Здовбиця запрошує на зйомки фільму жахів

dorogaМені, жительці села Глинськ, дуже гірко піднімати цю тему вкотре. Але побачене сьогодні сколихнуло не на жарт. Я знову про дорогу до нашого села. Стільки сміття на дорозі, що скоро проїхати буде не можливо. Я розумію, що районне керівництво напрямок Здовбиця- Глинськ вже й дорогою не рахує, бо те, що там діється біля районного смітника вже шляхом не назвеш. Я розумію, що наші керівники сьогодні зайняті поділом посад (або ж тримають свої стільці, щоб вони не хитнулися), але ми теж люди, і все ваше районне сміття звалити на наш проїзд – це, вибачайте, свинство.

Так, по цій дорозі не їдуть, на жаль, маршрутки, ремонт цієї дороги не один раз вносили у план соціально-економічного розвитку району (лиш для галочки), але не кинули туди і камінчика щебеню. Чи дає вам це право, панове чиновники, просто на проїжджій частині робити сміттєзвалисько? Думаю, що ні. Ви не їздите тут, ви не бачите цього, бо це напрямок не до Мізоча, а до Глинська. А мені, як і іншим моїм односельчанам це болить, бо ми таки долаємо цей шлях, сюдою їдуть до нас гості, друзі, просто чужі люди з інших областей і навіть країн – в очах німе запитання: «А це що?»

Ці фото зроблені 19.03.2014. Про що можна казати, якщо біля самої проїжджої частини валяються побиті люмінесцентні лампи, напевно з них уже випарувалася ртуть? А як наша екологія? А яка екологія коли цей смітник горить? Вітер несе по дорозі все, що може підняти з смітника. Яка гарантія, що на самій дорозі не проб’ється колесо? Калюжі – це взагалі окрема тема. Тож підлатайте ту дорогу хоч до смітника, щоб трактори і машини не губили те ваше сміття по дорозі. Тут можна сміливо знімати фільм жахів 18+.doroga na glinsk1

Я думаю, що навіть така скрутна ситуація в країні не дає нікому права не прибирати після себе. Проте, знаю, скоро почнуться огляди населених пунктів районною радою. Будуть даватися зауваження, що якась вивісочка на стовпі не правильно прибита. А в прибиранні смітника посприяєте?

Можливо різко, але це правда, ці два фото цьому підтвердження. Здовбичани-сусіди, підтримайте, це ж ваша територія. Свого листа надсилаю на адреси сайтів Здолбунів сіті та Здолбунів ком, а для історії залишу на своєму блозі. В спокої вас не залишу.

Жителька села Глинськ   І. Гром’як.

Від ЗС: 12 квітня по всій Україні відбуватиметься екологічна акція “Зробимо Україну чистою”. Координатором по Здолбунівському району є Ігор, координаторами по Здолбунову – волонтерський рух Здолбунівщини, є можливість таким координатором по цій акції стати в с.Глинськ, с.Здовбиця, організувати навколо себе небайдужих людей і зробити так, як наприклад, описано тут. Запросити на цю толоку Здовбицьку сільську раду, КП “Здолбунівське”, яке експлуатує сміттєзвалище і зробити те, що можливо. Але ситуація тільки тоді виправиться, коли а) свідомість громадян буде така, що він хоч чимось буде відрізнятись від свині, яка гадить під себе б) коли  бажання волонтерів, які хочуть зробити чисто і жити в чистоті будуть співпадати із бажаннями і можливостями комунальних служб, які відповідають за прибирання сміття в) коли людям, які смітять місцева влада, міліція будуть виписувати штрафи такі, що порушникам простіше буде з’їсти свій непотріб ніж викинути біля дороги…Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети