Допомогли лікарні

Гуманітарний вантаж 1Добру справу зробив благодійний фонд «Любіть Україну» у доволі холодний і непогожий весняний день – четвер, 28 травня. За сприяння рівненських підприємств було доставлено гуманітарну допомогу для медичного закладу.

Вантаж прийняли працівники Дубенської районної лікарні разом з виконуючою обов’язки головного лікаря, завідуючою приймальним відділенням Тетяною Рудакевич. Привезений вантаж складається, в основному, з меблів та медичного устаткування; речі буде розподілено за відділеннями, виходячи з наявних потреб.

На даний час благодійний фонд «Любіть Україну» активно збирає кошти на реалізацію проектів: організація медичного огляду маленьких дубенчан із соціально вразливих сімей та доставка гуманітарного вантажу з Франції для медичних закладів області.

Довідка

Рівненський обласний благодійний фонд «Любіть Україну» розпочав свою діяльність у 2011 році. Голова правління благодійного фонду – Михайло Корилкевич. Діяльність благодійного фонду «Любіть Україну» спрямована на соціально-економічний розвиток Рівненської області та підвищення добробуту її громадян.

 На даний час основним пріоритетом діяльності фонду є програма «Здоров’я нації», яка має на меті поширення принципів християнської моралі в усі сфери життя суспільства, пропаганду здорового способу життя, збереження та примноження культурних цінностей і вдосконалення системи медичного обслуговування у Рівненській області.

 Прес-служба благодійного фонду «Любіть Україну»,

loveukrainefund@gmail.comВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети