Допомога поліції від громадян прийшла вчасно

нагородження гільчанцівВажливу роль у попередженні та розкритті злочинів відіграє співпраця місцевих жителів з органами Національної поліції України, тому що певна частина злочинів розкривається саме з допомогою громадськості.

Як приклад, крадіжка у капличці на джерелі Святого Миколая, що у с. Гільча Здолбунівського району, де двоє чоловіків викрали всі цінні речі. Та завдяки тісній і злагодженій співпраці місцевих жителів та працівників Здолунівського відділення поліції злочинців спіймали на «гарячому». Тепер правопорушників чекає покарання по всій суворості закону.

Правоохоронці щиро вдячні двом жителям с. Гільча, які не залишились осторонь та допомогли у розкритті даного злочину. Начальник Здолбунівського відділення поліції особисто подякував молодикам за їхню небайдужість та вручив подяки.

– Наведений приклад засвідчує вагомий внесок  громадськості у попередженні та оперативному розкритті злочинів. Оскільки, якби не пильність громадян, то робота щодо розкриття даних злочинів забрала би багато часу та зусиль, а в цей час злочинці мали би можливість вчиняти інші темні злочини на території району. – зазначив начальник Здолбунівського ВП майор поліції Олександр Панасюк. – Сподіваємось, що і надалі плідна співпраця та взаєморозуміння жителів району з правоохоронцями залишатимуться головними пріоритетами боротьби з криміналом.

Оксана Петренчук, Здолбунівське ВПВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети