Домашнє завдання виконано, їдемо далі

Напередодні дня вчителя чомусь саме шкільні асоціації виникають. Улюблений депутат Здолбунівської міської ради. Неслухняний відмінник.

Отримав від міської ради цілий стос листів. Деякі персонально мені, деякі роздуми вголос. Тема одна і та ж – дайте нам працювати так як ми і працювали, айяяй як недобре критикувати міську владу, це все політика і мерські амбіції Орлова.

Не вперше, не здивували, хіба що чисельності і дисциплінованості у виконанні домашнього завдання  – твору на задану тему, від мера побільшало.

Коротко:

  1. Вступати у переписку не буду, ви і так добре вмієте за бюджетні гроші розміщувати вашу власну думку в газетах, а де розмістити свої дописи в Інтернеті – знайдете без проблем, у нас є в місті приймальне відділення для всієї кореспонденції без розбору.
  2. Як депутат свої права знаю і власну думку завжди озвучував і в Інтернеті і в сесійній залі, однак вона завжди стосується лише конкретних об’єктів, конкретних дій посадовців і це виключно робочі моменти, а не журбинка і образа на все життя.
  3. Я справді вважаю, що проекти рішень в т.ч бюджетних готуються не так як це прописано в регламенті: не візуються, часто змінюються і не вчасно оприлюднюються але все це можна поправити.
  4. Я справді вважаю, що багато що в системі управління містом можна організувати по іншому, але це моя думка і це може бути реалізовано цим чи іншим апаратом ради. В т.ч організацію виконання звичайного рішення ради, наприклад про звітування КП.
  5. Попри те, що мене не було на останніх засіданнях бюджетної комісії та власне самій сесії 20 вересня, я вважаю, що голос депутатів став вагомішим і голоснішим і цьому свідчення краща підготовленість апарату ради до проведення комісії, завантаження нарешті, сотні господарських, фінансових документів КП на сайт ради. Сподіваюсь така позитивна практика збережеться і надалі.
  6. Так, я вмію помічати не лише те, що не так зроблено, а те, що зроблено так. Тому і дякую за те, як у своїх коментарях так і особисто людям. Коли реагуєте на телефонні дзвінки, залагоджуєте швидко дрібні комунальні поломки, надаєте матеріали, робите якісно роботу (наприклад , Безпечне місто, про що публічно дякував у сесійній залі). А чи вмієте Ви помічати щось більше ніж критику у свою адресу?
  7. Зачитав ваші листи колегам в Одесі, отримав однозначну відповідь «Це визнання»! На тому і завершую.

Микола Орлов, депутат Здолбунівської міської ради

ВІДЕО про порозуміння від колеги з Дніпра, дякую Олексію :).Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети