Договори оренди землі відтепер можна реєструвати у нотаріусів

Здолбунівське районне управління юстиції повідомляє, що 25 березня 2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення повноважень нотаріусів та особливостей реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення».

Відтепер договір оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення може бути зареєстрований у приватного або державного нотаріуса Рівненської області, незалежно від місця знаходження земельної ділянки.

 Додаткові консультації з цього питання надає Здолбунівське районне управління юстиції: (адреса районного управління юстиції: м. Здолбунів, вул. Незалежності, 64«б», тел. 252-45 та адреса реєстраційної служби районного управління юстиції м. Здолбунів, вул. Пушкіна, 44, тел. 221-50, 211-13).

Здолбунівська районна державна нотаріальна контора знаходиться за адресою: м. Здолбунів, вул. Пушкіна, 44, тел. 251-77).Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети