Доброта і милосердя гільчанських учнів

Доброта і милосердя — два крила, на яких тримається людство. Ми не повинні забувати про тих людей, які потребують допомоги. Що ж таке доброта? Доброта — це уміння співчувати іншій людині, відгукуватися на її горе, яке може спіткати кожного з нас, це милосердя по відношенню до того, хто потребує допомоги, це добре ставлення до всіх людей.

Тільки вимовимо тихо тепле слово «доброта», враз кудись відходить лихо, сум далеко відліта. Доброта людини — у її погляді, лагідних очах, щирій усмішці. А ще й в доброму привітному слові. Часом нам так не вистачає його! Кажуть, що словом можна і поранити боляче, якщо воно зле і безсердечне, і вилікувати, оживити, якщо воно чуйне та сповнене безмежної доброти. Отже, давайте будемо уважнішими один до одного і приходити на допомогу.
У Гільчанській ЗОШ І – ІІІ ступенів з нагоди Міжнародного дня інвалідів проходила акція «Збираємо тепло сердець», під час якої учні школи виготовляли сердечка, і тепло своїх сердець вони подарували людям з обмеженими можливостями, які проживають в Урвенському психоневрологічному інтернаті під час благодійного концерту «Милосердя і доброта крокують поруч» 3 грудня 2015 року.
Изображение 003

Изображение 007

Изображение 009Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети