Добре попрацювали – отримали нові подарунки для бібліотеки

обладнання для бібліотекиЗа результатами роботи у проекті Української бібліотечної асоціації “Бібліотека- громада: відкритий простір” за підтримки фонду “Монсанто” публічна бібліотека села Здовбиця додатково отримала цифровий фотоапарат, мультимедійний проектор та нову літературу.
Громада села Здовбиця, користувачі публічної бібліотеки щиро вдячні Українській бібліотечній асоціації та фонду ” Монсанто” за такий цінний подарунок.
Крім того, зав. публічною бібліотекою Марія Кравчук запрошена на форум “Бібліотека-громада: відкритий простір”, який проходитиме в Києві 17-18 серпня, де представлятиме результати своєї роботи в проекті.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети