До здолбунівського БКЦ завітало одразу три телеканали

Smirnova OlenaЗбираючи матеріал до Міжнародного дня захисту дітей, три телеканали “Сфера” , “РТБ”, та ТРК “Рівне 1” завітало до Здолбунова, щоб дізнатися, а як працюють з дітьми недержавні структури. І навідалися у Будинок культури цементників ПАТ “Волинь-Цемент”. Тут телевізійники взяли інтерв’ю у директора БКЦ Олени Смірнової, яка розповіла про те, що на сьогодні у Будинку культури цементників займайться більше ніж 200 дітей у різноманітних гуртках та студіях: танці, народні та бальні; вокальні колективи, народні та естрадні; студії: декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, театральна, гри на гітарі та розвиваюча, для дітей дошкільного віку “Грайлики”.  У планах – відкрити Літній англомовний клуб. Коротко Олена Валентинівна також пройшлася сторінками історії: про створення на базі тоді ще ЦШК  у 1957 році будинку культури та про те, що на сьогодні гуртки, що працювали тут традиційно, гармонійно переплелися із новоствореними.

Діти, що займалися у цей час у гуртку народного танцю та у студії “Грайлики”, залюбки попозували та відповіли на запитання репортерів, хоча найменшенькі трохи й нервувалися.

Час іде, а життя у БКЦ вирує щодня. Кожна дитина, яка сюди приходить, може знайти собі заняття до душі.

BKC1BKC2

 

Катерина Кондратюк, фото Микола ОрловВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети