До Здолбунівського суду приїхала ОБСЄ

10 грудня 2018 року Здолбунівський  районний суд Рівненської області відвідав спостерігач Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні (Львівського підрозділу) Майкл Салліван.

Під час візиту Майкл Салліван поспілкувався з головою суду  Мичкою Ігорем Миколайовичем та суддею-спікером Коваликом Юрієм Анатолійовичем.

 В ході зустрічі обговорено питання реформування судової гілки влади, питання щодо забезпечення безпеки та підтримання громадського порядку у суді, особливості розгляду судових справ, учасниками яких є люди, які брали участь в бойових діях на Сході України.

 

За повідомленням прес-служби судуВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети