До відома ветеранів АТО

Повідомляє заст.голови адміністрації Сергій Гридін: Шановні учасники АТО Здолбунівського району! Трохи додаткової інформації по питанню отримання відзнаки «Учасник АТО».
Армійські підрозділи, в яких Ви проходили службу, не завжди повідомляють чи були вручені такі відзнаки при демобілізації (звільненні в запас), а іноді взагалі бувають ситуації коли вони просто лежать у частині і ніхто нікому їх не вручає (бо дали заявку пізно і відзнаки прийшли коли всі вже дембельнулись). При тому, є частими випадки коли людина після повернення додому змінює контактні номери телефонів, місце роботи або проживання, що ускладнює військомату процес вручення нагрудного знаку, саме тому і виникає потреба провести додаткову звірку інформації.
З цією метою Здолбунівський районний комісаріат і звертається до усіх, хто брав участь в АТО, має посвідчення УБД і до цього часу не отримав вказану відзнаку. Кількість отриманих на сьогодні відзнак – менше половини від тієї, що потрібна, але процес (дякуючи Олександр Котюбін Valeri Bagamedov та іншим) не зупинився і будемо сподіватись, що їх отримають усі хто на те заслужив, захищаючи Україну.
Спростити вирішення задачі допоможе Ваш дзвінок за тел. 068 058 04 88 (майор Охман Микола Юрійович) або особистий візит до військового комісаріату за адресою м.Здолбунів, вул.Незалежності, 22 (каб.№12).
Вручення нагрудних знаків планується провести урочисто на День Незалежності і хочеться вірити, що так воно і буде!). Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети