До відома операторів ринку, що здійснюють виробництво та обіг харчових продуктів

Відповідно до ЗУ «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та наказу МінАПП України від 10.02.2016р. за №39 суб’єктам господарювання, що провадять на будь-якій стадії виробництва та/або обігу (реалізації) харчових продуктів (кулінарні та кондитерські цехи, консервні цехи, маркети, магазини, заклади громадського харчування, хлібопекарні, млини, господарства по виробництву молока, склади овочів та фруктів) та не потребують отримання експлуатаційного дозволу, необхідно провести державну реєстрацію таких потужностей. Державній реєстрації підлягає кожна окрема потужність оператора ринку.

Для цього необхідно оператору ринку подати заяву встановленого зразка завірену підписом керівника чи власника потужності до управління Держпродспоживслужби в Здолбунівському районі, яке знаходиться за адресою: вул. Мартинівка,12., м. Здолбунів. Державна реєстрація потужності здійснюється безоплатно і є обов’язковою для усіх вище згаданих суб’єктів господарювання. Виробництво та обіг харчових продуктів на потужностях незареєстрованих відповідно до вимог цього Закону тягне за собою накладання штрафу на юридичних осіб – у розмірі від двадцяти трьох до тридцяти мінімальних заробітних плат, на фізичних осіб-підприємців – у розмірі від восьми до п’ятнадцяти мінімальних заробітних плат.

Управління Держпродспоживслужби в Здолбунівському районіВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети