До уваги шукачів роботи

Здолбунівський районний центр зайнятості інформує про попит на робочу силу на підприємствах Республіки Польща. Дана інформація отримана у рамках підписаної угоди про співпрацю між Рівненським обласний центром зайнятості та громадською організацією «Гілка оливи» (м. Пйотркув – Трибунальський, Польща).
Громадяни, які виявили бажання працевлаштуватися на запропоновані вакансії, можуть відправляти власне резюме на електронну адресу gmpieczontki@interia.pt,
Одночасно повідомляємо, що дана інформація носить інформаційний характер. Здолбунівський районний центр зайнятості за встановлення особистих контактів між особами, які виявляють бажання працевлаштуватися та роботодавцями Республіки Польща, відповідальності не несе.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети