До уваги підприємців

До уваги приватних підприємців,   які здійснюють обіг харчових продуктів!

 Управлінням Держпродспоживслужби триває реєстрація потужностей операторів ринку, що провадять діяльність на будь-якій стадії виробництва та/або обігу (реалізації) харчових продуктів (кулінарні та кондитерські цехи, консервні цехи, маркети, магазини, аптеки, заклади громадського харчування, харчоблоки, їдальні, хлібопекарні, млини, господарства по виробництву молока, склади овочів та фруктів) та не потребують отримання експлуатаційного дозволу.

Станом на 28 липня зареєстровано 81 потужність, а це близько 20% від загальної кількості.

У зв’язку з закінченням терміну реєстрації операторам ринку необхідно у місячний термін подати заяву встановленого зразку до управління Держпродспоживслужби в Здолбунівському районі за адресою вул. Мартинівка, 12, м. Здолбунів,   телефон 2-25-96 для проведення державної реєстрації потужності.

Державна реєстрація здійснюється безоплатно і є обов’язковою.

Управління Держпродспоживслужби

в Здолбунівському районіВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети