. До уваги любителів футболу Здолбунівщини! | Здолбунів City

До уваги любителів футболу Здолбунівщини!

7 листопада (понеділок) за ініціативи голови Здолбунівської РДА Сергія Кондрачука відбудеться круглий стіл на тему «Стратегія розвитку футболу в Здолбунівському районі». Запрошуються усі любителі футболу Здолбунівщини, просимо бути готовими висловити свої пропозиції щодо розвитку спорту №1 в нашому краї.

Початок заходу о 16.00.

Місце проведення: Здолбунівська РДА, кабінет №406 (4 поверх, зал колегії).

футбол

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (7 голос (а, ів), середній бал: 4,43 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • Пропозиції:
    – скасувати будь-які фінансові збори з районних футбольних клубів;
    – суддівство матчів районних команд фінансувати виключно з районного бюджету;
    – перереєстрація районних футбольних клубів з такою умовою, що для участі в матчах командам необхідно відповідати за якість футбольних полів; кожна офіційна футбольна команда бере на себе відповідальність за якість поля, і якщо поле не відповідатиме стандартним вимогам (розмітка, обробка газонним катком, регулярне підливання та обробка газонокосаркою тощо) на період гри, то команді-відповідальнику за футбольне поле автоматично зараховується поразка.
    Це ганебно і непатріотично, коли футболісти, які воювали на Сході України так занедбують землю – футбольні поля недоглянуті. Головне, щоб не було такої порошні, як зі стадіоном “Локомотив”, коли опецьки з ключами від роздягалок і міський хребет щось рішали-рішали, й вирішили, що необроблене газонним катком поле, як-небудь підстрижений і регулярно не политий газон, непристосована до погодніх умов “бігова” доріжка, недороблені глядацькі місця – це все норма.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама