До сьогодні мав бути знесений пам’ятник Приходьку

Рішення про демонтаж пам’ятника було прийнято давно, на виконання закону про декомунізацію, проте виконувати його ніхто не поспішав. Були візити родичів Приходька, збір підписів, повторний розгляд на сесії міської ради і повторно висловлена думка про необхідність демонтажу і навіть було дане протокольне доручення для КП “Здолбунівське” це зробити до 8 травня т.то до сьогодні.

Із сьогоднішнього допису директора місцевого музею  стають зрозумілі деякі подробиці чому це не зроблено, де цей пам’ятник мав би зберігатися, в разі якщо його вдасться демонтувати, хто готував майданчик для цього, а хто рив траншеї і придумував свої тексти. Пряма мова:

  • Працівники і волонтери музею цінують увагу сайту “Здолбунівком” до комунального закладу, а також дивуються, як Світлана Ніколіна, не побувавши на території музею, стверджує: “Сьогодні мав відбутися демонтаж пам’ятника героя радянського союзу Миколи Приходька. Раніше міська рада обіцяла, що пам’ятник демонтують до 8 травня, проте через неготовність майданчика у районному музеї дата демонтажу знову переноситься. Тепер знести комуністичний символ обіцяють 11 травня. Директор здолбунівського районного краєзнавчого музею Олег Тищенко повідомив, що майданчик для бюсту Приходька практично підготували – подія наближається”.
    Зачіпає саме “”проте через неготовність майданчика”! Майданчик, Світлано Володимирівно, підготовлений ще тиждень тому! Ціну такої підготовки знають лише ті, хто відвантажує з території музею сміття і міський голова Ольшевський, котрий забезпечує ці вивезення транспортом. Для того, щоб усі цікаві переконалися: пам’ятник Приходьку влізе на згаданий майданчик – волонтери на цьому майданчику сфотографувалися. Та хочу зробити сенсаційну заяву: пам’ятник Приходьку повинен був стояти у внутрішньому дворику райвідділу поліції! І міський голова пообіцяв сприяти такій можливості – тому ми й дали гарантійного листа про прийом памятника на територію, узгодивши це з відділом культури і туризму!
    Та обіцянки не завжди виконуються в силу різних причин! Тож колосальну роботу міських комунальників, аби прибрати внутрішній дворик, що його працівники міліції-поліції перетворили у величезний смітник, який примикає до фронтону музея; аби викорчувати три величезні пеньки, що колись росли в тому дворику великими дикими деревами; і навіть – аби перенести труби теплопостачання з повітря в землю, щоб вони перестали топити сніг взимку і протікати на міліцейському подвір’ї – не можна НЕ визнати! І саме в цьому робота міської влади! А рішення депутатів – зняти пам’ятник і чомусь саме до 8 травня! Відчуваєте: депутати прийняли рішення; міська виконавча влада силами комунальників корчує щось на смітнику, а подію демонтажу пам’ятника на сайті чомусь коментує директор музею!?!
    Якщо ж ви роздивитеся фото станом на 18.00 6 травня 2018 року – ви зрозумієте, що саме від КП “Комуненергія” залежить можливість підвезти пам’ятник Приходьку до музейного подвір’я! Зможуть завершити роботи і закопати – зможуть привезти Приходька. І перестаньте робити з комунальних справ політику.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети