До п’ятниці тривають протиепідемічні заходи

Згідно даних щотижневого моніторингу кількість хворих, які звернулись за медичною допомогою в ЛПЗ району з приводу захворювання на гострі респіраторні інфекції за останній тиждень збільшилась на 55,0 %. Захворіло 758 осіб, показник захворюваності перевищує епідемічний поріг на 47,9 %. Із числа хворих діти до 17 років становили 66,4 % (503 випадки, зокрема діти до 4 років – 106 випадків, від 5 до 14 років -338 випадків). В порівнянні з попереднім тижнем відмічається ріст захворюваності серед дитячого населення на 62,8 % та серед дорослого –  на 41,7%. Госпіталізовано 46 осіб, з них 35 дітей.

Враховуючи перевищення порогового рівня захворюваності на ГРІ рішенням постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Здолбунівського району продовжено дію протиепідемічних  заходів, спрямованих на запобігання поширенню грипу та гострих респіраторних інфекцій  по 23.03.2018.

Населенню надалі рекомендуємо дотримуватись наступних методів профілактики ГРВІ та грипу:

–  Уникати скупчень людей — аби зменшити вірогідність контакту із хворими.

– Триматися на відстані не менше двох метрів від людей із симптомами грипу чи ГРВІ.

– Обробляти руки дезінфікуючими гелями чи спреями при відсутності умов для їх миття.

– Регулярно провітрювати приміщення і робити вологе прибирання.

Якщо з’явилися ознаки хвороби, додаються ще кілька нескладних заходів:

– Залишатися вдома при перших ознаках хвороби — не йти на роботу або, якщо захворіла дитина, не вести її до школи чи дитячого садочка, щоб не провокувати погіршення стану хворого і не наражати оточуючих на небезпеку.

– Ізолювати хвору людину — виділити їй окрему кімнату і посуд.

– Прикривати рот і ніс під час кашлю та чхання серветками — аби запобігти розпорошенню інфікованих краплин слизу.

При виявленні ознак грипу необхідно негайно звернутися до лікаря. Не займайтесь самолікуванням, адже це може ускладнити стан хворого та його лікування.

Здолбунівське районне лабораторне відділення Рівненського міжрайонного відділу ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України»Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети