До нас їде фольклорний гурт “Веснянка”

І знову Будинок культури цементників запрошує поціновувачів мистецтва, зокрема народного співу, до себе 11 грудня 2015 року. Початок концерту о 18.00 год.
x8BltLl7g6s
Довідка. Народний молодіжний фольклорний гурт „Веснянка” Рівненського міського палацу дітей та молоді створено в 1983 році. Гурт “Веснянка” – це творча лабораторія, що займається експедиційно – пошуковою, дослідницькою, видавничою, виконавською діяльністю та реконструкцією поліського автентичного співу і гри на традиційних музичних інструментах.
У репертуарі колективу обрядові, побутові, позакалендарні твори, побутові танці та інструментальна музика Рівненського Полісся. Сценічним вбранням для колективу служать оригінальні народні костюми початку-середини ХХ століття, зібрані у фольклорних експедиціях.

tFjBkufjcJs
Фольклорний гурт „Веснянка” – учасник численних концертів для мешканців міста, області та багатьох регіонів України. Колектив тричі брав участь у концертах–звітах Рівненщини в Національному Палаці “Україна” в м. Києві (1999, 2001, 2003, 2009 рр.). Гурт „Веснянка”:
лауреат І, ІІ, ІУ та У Всеукраїнських дитячих фольклорних свят (м. Чернівці, м. Київ );
лауреат обласної літературно-мистецької премії ім. Бориса Тена (1990 р.);
володар гран-прі Х Всеукраїнського фольклорного свята в м. Вінниця (1993р.);
лауреат ХІІІ фестивалю української культури в м. Сопоті (Польща, 1993 р.);
володар гран-прі І та ІІ Всеукраїнського молодіжного фестивалю автентичного фольклору в м. Чернівці (1994р.);
володар гран-прі І Міжнародного дитячого фольклорного фестивалю “У Галицькім колі” в м. Львів (1995р.);
володар гран-прі ІІ Міжнародного слов’янського фестивалю “Коляда” в м. Рівне (1996 р.);
володар гран-прі ІІ та ІУ Європейського фольклорного фестивалю “Надбужанські зустрічі” в м.Соколов-Подляскі. (Польща, 2003, 2005рр. ).

“Веснянка” – організатор багатьох мистецьких проектів та акцій в місті Рівному та області. Колектив є засновником Міжнародного молодіжного фестивалю традиційної народної культури “Древлянські джерела”, що має статус фестивалю CIOFF (Міжнародної Ради Організацій Фестивалів Фольклору та традиційних Мистецтв) та IOV (Міжнародної Ради з Народної Творчості) при ЮНЕСКО. За творчі досягнення, дослідження, популяризацію та збереження етнокультурної спадщини краю колективу присвоєно звання „народний”. Концертні програми гурту записані та випущені на CD та DVD дисках, здійснено численні записи на радіо та телебаченні.
Фольклорний гурт „Веснянка” неодноразово з успіхом представляв традиційну культуру країни на фольклорних фестивалях і конкурсах в Польщі, Словаччині, Чехії, Угорщині, Болгарії, Греції, Росії, Німеччині, Франції, Італії, Литві, Австрії та багатьох регіонах України.

Керівник співочого гурту – Ірина Сливчук
Керівник інструментального гурту – відмінник освіти України Анатолій САЙЧИШИН
Художній керівник та засновник гурту – відмінник освіти України, заслужений працівник культури України Віктор КОВАЛЬЧУК.

Довідки за телефонами: 067 360 22 67 або (03652) 2 24 91Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети