. До країни агресора протягом 2016 року виїжджало майже 4 мільйони українців | Здолбунів City

До країни агресора протягом 2016 року виїжджало майже 4 мільйони українцівПонад 10 млн. українців торік виїжджали до Польщі, практично 3,86 млн громадян – в Росію, в Угорщину ще 2,89 млн, в Молдову – 1,65 млн. українців, а в Білорусь – 1,11 понад млн громадян – повідомляє Сегодня

Рекламу поїздок до Росії можна легко зустріти на автовокзалі м.Рівне, сірниках Березнівської фабрики, яка нині приватна ТОВка, а колись будувалась за кошти державного інноваційного фонду, не кажучи вже про Інтернет.

Війна? АТО? Блокада? Торгівля? Заробітки? Поїздки? Бізнес? Політика? Цілісність держави? Хм..дійсно щось гібридне, але точно не війна.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 1,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Disqus

  Дивно коли країна агрессор кормить громадян сусідньої країни якій вона агрессор коли своя держава плювати хоче на своїх громадян пустивши їх на массове поневіряння, бідність та волочіння іншими країнами в пошуках щастя. То скажіть тепер мені хто агрессор по відношенню до нас? Ще максимум рік знущань з людей і Вову ПУ попросять захисту жителі усіх регіонів України і я не здивуюсь. Саркастично сказано бо цього не буде але….. я поки що бачу одного агрессора по відношенню до мене, дітей, літніх людей це державу Україна, не країну а іменно державу. А державі вигідно тут людей гнобити аби вони їхали на заробітки та везли додому доляри та ойро бо це прямі тіньові інвестиції. Навіщо нам інвестори коли бродячий народ припре гору валюти з за кордону яка ніде…. і т.д.

  • Здолбунівсіті

   Щось в цьому є.

  • #39

   Можливо патріотам з так званого ” АТО ” потрібно розвернутися на Киів та захищати інтереси народу там !? А не допомагати відмивати гроші цього непотребу яке ” керує ” краіною!?

   • А чи не бажаєте про це поговорити зі здолбунівським СБУ?

    • #39

     Хіба сбу вирішить всі вищесказані проблеми???

    • #39

     Займалося б те сбу ( хамелеони) реальними хабарниками які крадуть мільярди , а не тут “умнічати” Але ж якщо замахнутись на таку рибину то швидко голови полетять чи не так?

   • Disqus

    Воно то так але якщо там у помислах тільки подумаєш про таке а я не говорю про призиви то тебе швидко приберуть у кращому випадку до буцигарні видавши журналістам що ти пропутінський зрадник. Вже не один ПАТРІОТ загремів. Ця влада навчена на помилках, так що до її глотки не доберешся поки хтось не проплатить більш потужний. Тому люди вбачають один вихід, валити звідси поки молодий і не оглядатись бо тут пороблено на дуже довго без шансів щасливо жити для простолюдина. Така собі країна мажорів и иже с ними. Скажу більше, оці заробітчани поки їдуть самі робити а потім купують там нехай поганеньке а житло і повивозять свої родини звідси і вірно зроблять. Ба більше, у країні агрессора остаються бо хто має здібності і там житиме набагато краще чим тут. Я знаю таких людей, не жалкують ніхто хто звалив та працює не чекаючи подачок.

 • #39

  Бачу маріонетки і тут є ( не дають првністью висловитись ) а там здається все до ладу було написано та з цензурою. Ось так і “живем”

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама