До країни агресора протягом 2016 року виїжджало майже 4 мільйони українцівПонад 10 млн. українців торік виїжджали до Польщі, практично 3,86 млн громадян – в Росію, в Угорщину ще 2,89 млн, в Молдову – 1,65 млн. українців, а в Білорусь – 1,11 понад млн громадян – повідомляє Сегодня

Рекламу поїздок до Росії можна легко зустріти на автовокзалі м.Рівне, сірниках Березнівської фабрики, яка нині приватна ТОВка, а колись будувалась за кошти державного інноваційного фонду, не кажучи вже про Інтернет.

Війна? АТО? Блокада? Торгівля? Заробітки? Поїздки? Бізнес? Політика? Цілісність держави? Хм..дійсно щось гібридне, але точно не війна.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети