До чого призводить власна недбалість

Мешканці будинку 185 що по вулиці Шевченка поскаржились на те, що з самого ранку їх підвал наповнюється водою, але допомогати їм ніхто не поспішає. Вирішили звернутися до ЗС.підвал  Після обіду бригада Водоканалу приїздила двічі по викликам людей- відповідала що підвал не їх справа і спокійно їхали геть. В КП Міське будинкоуправління ми дзвонили тричі за півтори години очікування. То нам казали що слюсарі вже ж були, то слюсарів мало – а справ багато. Ми вирішили дочекатись бригаду МБУ і дізнатись причину такої критичної ситуації в підвалі.

А причина виявилась доволі банальна- людське свинство. Зрозуміло що за давністю труб їх пропускна спроможність значно менша, але побачене як з труби дістають ганчірки, пакети, яблука і таке інше – шокувало. ганчірки в трубах

Та й по правді всього одного мешканця під”їзду турбувало як відбуватимуться події і чи прочистять їм трубу взагалі. Кожен готовий казати про чиюсь бездіяльність, кликати всіх на допомогу і все більше засмічувати все навколо себе, а якже “Європа починається з тебе” ?. Пройшовши ще 2 вулиці додому я в цьому переконалась остаточно. нестача сміттєбаку на Яворницькогопалять листя

Працівники, що вимушені були їхати терміново власним авто закликають не викидати в свої туалети, труби, щілини все підряд. Бо не завжди буде можливість так швидко відреагувати, а це тягне за собою небезпеку критичного засмічення труб і затоплення.

Пригадалась ситуація із сусіднім будинком по вул.Шевченка, 187, яку допомагали врегульовувати ми теж тогоріч. Там причиною підтоплення стала величезна картоплина кимось старанно засунута в унітаз. Вирішив свою проблему – створив проблему усім і не зізнався. В кожній ситуації є дві сторони і кожна несе на собі якісь зобов’язання і давайте починати із себе.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети