До 20 вересня вуличної торгівлі не буде – мер Здолбунова Ольшевський

міський голова Здолбунова і торгівляМісяць тому у Здолбунівській міській раді проходила нарада всіх хто виявив ініціативу поговорити про проблеми вуличної торгівлі. На ній за ініціативою міського голови Здолбунова Ігоря Ольшевського було прийнято рішення почекати ще місяць, щоб звільнились місця біля м’ясного павільйону на ринку 8 Березня і за цей місяць до 20 вересня прибрати вуличну торгівлю і з прилеглої до ринку території і біля кулінарії “Південь”.

Зате в друкованих ЗМІ ще з 2012 року міська рада регулярно дезінформує громадян про наведення ладу у викоріненні вуличної торгівлі в місті. Як мило звучить фраза “тимчасово до 1 вересня дозволити торгівлю квітами бо орендар ринку не створив відповідних умов”. Це написано ще у 2012 році. Коли за свої слова збирається відповідати міська влада?

Фотозвіт про ситуацію станом на 11 ранку 19 вересня 2014 року.вулична торгівля 19_09 (1) вулична торгівля 19_09 (2) вулична торгівля 19_09 (3)



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети