Дмитро Світодар – український патріот з …Молдови

Дмитро з яскравим псевдонімом Світодар. Патріот України. Спеціаліст з оптимізації сайтів – така цікава людина одного разу обізвалася до нас на пошту.

–         Отже, Дмитре, чому Світодар?

–         У свій час захоплювався язичництвом, тому й обрав собі такий псевдонім. Потім, правда, відійшов у бік  атеїзму.

–         Де й коли ти народився? Де навчався?

–         Народився взимку,  у Придністров’ї, у м.Тираспіль. Закінчив Придністровський державний університет ім.Шевченка, інженерно-технічний факультет.

–         Звідки така любов до України?

–         У 2008 році у Запоріжжі відбувся марш слов’янської молоді. Там і познайомився з українськими хлопцями. Вже тоді думав про те, що з Придністров’я треба їхати, оскільки майбутнього немає. А так як батько – українець, то проблем з отриманням громадянства України не було, крім тих, що якраз у цей момент в Україні відбувалися вибори (2009р) і проблеми були з бланками закордонних паспортів. Але це в минулому.

–         Чому обрав саме Рівненщину?

–         Ну, по-перше, хотів переїхати саме на північ (я, звичайно, знаю, що у вашому розумінні Рівненщина – це швидше захід, але для мене це була північ). Тому що люблю сніг, морози. Подобається дивитися на зимові пейзажі, сосни, ялинки… До того ж і дружина звідси (сміється).

–         Ви тут вже познайомилися?

–         Ні, познайомилися ми на сайті знайомств, ще коли я жив у Тирасполі. Переписувалися, потім перейшли на скайп. Зрештою, коли зміг приїхати в Україну – нарешті зустрілися.

–         Ще не пожалкував, що переїхав?

–         Ні, мені подобається тут, подобаються люди. Знайшов тут роботу: займаюся оптимізацією сайтів, оскільки бачу, що така робота більш потрібна зараз, ніж, скажімо, ремонт комп’ютерів.

–         А дружина?

–         Дружина – касир у магазині м.Рівне. Дуже нервова і важка робота. Мрію про те, щоб вже нарешті дружина з неї пішла.

–         Твоє хобі?

–         Мої п’ять сайтів.

–         З ким себе асоціюєш?

–         Я – людина настрою. Політикою не цікавлюсь – вона мене тільки відволікає. Взагалі спостерігаю за українцями, за новинами у газетах, по телевізору. Мабуть, ментальність така українська: всюди  і скрізь треба боротися з несправедливістю.

–         Хто для тебе є патріотом?

–         Патріот або бореться, або продовжує свою боротьбу за добробут держави , ну хоча б народженням дітей. Я, наприклад, належу до других.

–         Про що мрієш?

–         Своє майбутнє розбив на етапи – так легше їх здійснювати. Перший етап вже пройдено – знайти роботу. Далі – народити дитину, більше мандрувати, мати свій будинок… Якби не був комп’ютерщиком, то, мабуть, став би архітектором: люблю планувати будинки. Люблю українську природу, Адже у нас в основному рівнина, а мені подобаються українські пагорби, ліси, поля. Я люблю Україну.

П.С. Віднедавна саме Дмитро Світодар став адміністратором здолбунівського порталу нашої газети «Здолбунів CITY» www.www.zdolbunivcity.net  і приєднався до дружнього колективу ЗЕОНу.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети