Для волонтера корпусу Миру шукають помешкання

Молодіжна громадська організація YMCA Здолбунова шукає родину в квартирі або будинку, яка готова прийняти волонтера Корпусу Миру на 6 міс з 1 грудня.

Основні умови такі: окрема непрохідна кімната з найнеобхіднішими меблями, чистота, можливість користуватися туалетом і ванною кімнатою.

Бажане спілкування для знайомства з культурою і традиціями ( англійська бажана, але не обов’язкова), одноразове харчування в родині.

Корпус Миру пропонує щомісячний внесок до сімейного бюджету. Супровід і постійна допомога від МГО YMCA Здолбунова.

Подробиці за тел 0975318831,Оксана.

Доброволець може прибути із США для допомоги громадським організаціям України з молодіжного розвитку. Його роботою буде організація діяльності клубів та тренінгів з лідерства, пропагування волонтерства як дієвого засобу вирішення соціальних та громадських проблем; розвиток життєвих навичок молоді, пов”язаних з плануванням кар”єри; підготовка та реалізація проектів для розвитку молоді та місцевої громади.

 

Діяльність добровольця буде дуже корисною для дітей, молоді нашого міста. Активні громадяни, відгукніться! Ми, здолбунівчани гостинні і прогресивні!


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети