Для споживачів ПАТ «Рівнегаз» запрацював Контакт Центр

рівнегазІз вересня у ПАТ «Рівнегаз» почав працювати об’єднаний Контакт Центр для споживачів газу. Тепер клієнти компанії із усієї області мають можливість отримати широкий спектр інформаційних послуг, зателефонувавши за багатоканальним телефоном 461-104 і заощадивши час на відвідування абонентських служб..
Відтепер клієнти ПАТ «Рівнегаз» зможуть отримати консультації з усіх питань щодо газопостачання за єдиним номером контакт-центру 461-104 з 8:00 до 20:00 або написавши листа на електронну адресу contact@rv.104.ua. В телефонному режимі можна повідомити фактичні показання лічильника, проконсультуватися щодо тарифів, поставити запитання про порядок оплати за надані послуги, дізнатись стан свого особового рахунку, залишити заявку оператору на виклик майстра, контролера та отримати консультації з питань пільг, субсидій, переоформлення документів, ремонту обладнання і багато іншого. Дзвінки з усіх стаціонарних телефонів безкоштовні, дзвінки з мобільного тарифікуються оператором зв’язку. Клієнтам, які телефонують із районів, необхідно набирати код області (0362)461-104.

Вікторія Левчук
e-mail: press@rvgas.com.uaВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети