Для чого меру Здолбунова заступник-корупціонер?

На сесії 15 жовтня 2014 року Здолбунівський міський голова ігор Ольшевський, користуючись своїм правом, вирішив заповнити вакансію, яка утворилась в штаті виконкому після того, як з нього, а відповідно і з посади заступника міського голови був виведений Олександр Палій. І було це 23 грудня 2013 року. А щоб не сумно було залишати хлібну посаду, то сесія ще й проголосувала за виплату матеріальної допомоги звільненому заступнику мера.

Нагадаємо, що звільнила рада Олександра Палія під тиском обставин, а саме: 08.05.2013 апеляційний суд Рівненської області задоволив апеляцію прокурора, скасував постанову суду 1-ої інстанції: правопорушника визнано винним у здійсненні адміністративного корупційного правопорушення  за ч.2 ст.172-2 КУпАП (порушення обмежень щодо використання службового становища). та накладено стягнення у виді штрафу в розмірі 2550 грн. з конфіскацією неправомірної вигоди.

І хоча 6000 гривень на які “проштрафився” і потрапив під суд заступник мера і дійсно не є великою сумою проте рішення є рішення і факт корупційного діяння теж є зафіксованим.

Тому неабияким здивуванням було побачити серед запропонованих проектів рішення наступне:Палій повторно заступник

Двічі в одну ріку через десять місяців?? 10 місяців не оголошувалось ні конкурсу на цю посаду ні кандидатури мером не вносились. Виконував обов’язки інженер з будівництва, а тут раз і вноситься кандидатура О.Палія. У всій Рівненській області не знайшлось більше нікого, хто міг би виконувати цю роботу, окрім Олександра Олександровича.

Ми поспілкувались як з деякими депутатами так і підприємцями щодо цього факту і почули різні думки, інколи діаметрально протилежні. Від “такого вірного помічника як Палій для мера ще й годі пошукати” до “підручний рішала всіх справ мера”, але так як фактів ні одного ні іншого штибу нам не навели то ні детальних коментарів ні коментаторів не наводимо. Ні нових рішень суду, які б скасовували попередні, ні результатів спецперевірок депутатам, за їх словами, продемонстровано не було.

Те що потяг п.Палія вже пішов підтвердило і депутатське голосування. ЗА-дев’ятеро, ПРОТИ-двоє, решта утримались. Можна констатувати, що точно проти корупції у міській раді, проти такої кадрової політики міського голови Здолбунова всього ДВА депутати. Хоча навіть вони зазначили, що Сан Санич у житті нормальна людина, але життя чиновника і просто хороша людина, то як кажуть в Одесі…Кажуть в країні Люстрація почалась, часом не чули в якій? А ви як вважаєте, немає більш достойних обійняти посаду зама мера?Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети