Для чого ДАІ чергує на трасі

розмова з ДАІ (1)Представники Здолбунівської сотні самооборони та ЗС зробили виїзд до патрульної машини, яка три години була припаркована у придорожній кишеньці біля одного із підприємств з ремонту та продажу с/г техніки.

Розмова почалася з того, як патрульна машина змогла заїхати на це місце без порушень ПДР через суцільну роздільну смугу (там важко розгледіти, яка та смуга, а вартові доріг примудряються ще й побачити, хто з якої смуги рушив зі світлофору), а потім перейшла у формат діалогу. Здолбунівчан цікавило, чому патрульне авто і два старших прапорщики чергують на рівній, добре освітленій частині дороги, а не на аварійно небезпечних ділянках у місті чи районі. Прозвучала відповідь, що патрульні із взводу супроводу області чергують на всій ділянці між Здолбуновом і Острогом та основний акцент у сьогоднішньому патрулюванні – це допомога місцевим ДАІ, попередження небезпечних ситуацій, застереження від необережної їзди слизькими вулицями. А де знаходяться аварійні ділянки у місті Здолбунові, прапорщики не знають.розмова з ДАІ (2)

Чому ж не зателефонували чи не заїхали до офісу місцевої ДАІ? Після виїзду на ДТП начальник її, майор Роговський, перебував на своєму робочому місці і повідомив ЗС, що, звісно, такі аварійні ділянки є, вони не є секретними і знаходяться в полі зору ДАІ, а чому не повідомили про них обласним колегам –  вони про них не питали, а лише повідомили (це буває не завжди), що будуть відпрацьовувати район.

Чим щільніше чіплялися слова у розмові, тим ближчою ставала правда.

З дня на день очікується проїзд вантажної колони техніки, тому ДАІ мало б супроводжувати й контролювати рух колони, а так як точний час не відомий, от і стоять, чекаючи дзвінка. А щоб не просто так сидіти на трасі, то заодно займаються профілактичною роботою :)

Справді профілактику ми бачили, без протоколів і вимагань кешу. Чи то ДАІвці такі чемні натрапились нам, чи то нас вже знають і впізнають :) Особливо запам’ятався епізод, коли інспектори попросили пересісти з-за керма молодого водія, який лише отримав посвідчення водія, і пересісти за нього більш досвідченого родича-пасажира, тому що дорога може бути слизька як для молодого водія…Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети