Для школярів онлайн марафон про кар’єрний розвиток

Всі на карантині, але саморозвиток ніхто не відміняв! Саме час прокачати себе, задуматися над майбутньою кар’єрою, та поспілкуватися з однолітками! Знайди і займи себе на карантині!

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» разом з Першим Українським Міжнародним Банком (ПУМБ) додає онлайн формат для своїх учасників і анонсує марафон із кар’єрного саморозвитку в рамках проєкт “Моя кар’єра в Україні”. У марафоні можуть брати учні 9,10 та 11 класів.  Він триватиме з 20 березня по 3 квітня. А визначення найактивніших учасників та нагородження призами відбудеться з 3 по 13 квітня на сторінці Career Hub у Facebook.

Важливо, що участь у марафоні не є частиною відбору на проєкт, та не впливає на загальний рейтинг у проєкті, а є додатковою активністю.

Що очікує на учасників марафону?

  • Цікаві підбірки книг по кар’єрі.
  • Відео для саморозвитку.
  • Челенджі .
  • Конкурси від відомих українців.

Як стати нашим марафонцем?

  1. до 20 березня додайся до нашого каналу в Телеграмі, де ми будемо давати завдання, які можна виконувати вдома і розвиватися разом з нами.
  2. Долучитися до нашого чату в Телеграмі , де можна ділитися ідеями, як продуктивно провести карантин, а також похвалитися своїми перемогами.

Виконуйте завдання та слідкуйте за новинами в наших соцмережах Career Hub у Facebook та Instagram!

На фініші ми оголосимо трьох фіналістів: золото, срібло та бронза марафону, це найактивніші учасники, які  отримають Career Pack (книга, чашка та блокнот від організаторів проєкту) за свою активність.

Тож вперед до кар’єри мрії!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети