Діяльність БТІ буде заслухана на виконкомі

Як ми повідомляли, Здолбунівське БТІ, комунальне підприємство, було оштрафоване за порушення в сфері Антимонопольного законодавства. 27 лютого планується заслухати керівника БТІ на засіданні виконавчого комітету Здолбунівської міської ради. За попередньою інформацію діяльність цього комунального підприємства може бути визнано недостатньою.

Проект рішення виконкому. Заслухавши звіт начальника комунального підприємства “Здолбунівське міське бюро технічної інвентаризації” про роботу підприємства, керуючись статтями 17, 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Звіт начальника комунального підприємства “Здолбунівське міське бюро технічної інвентаризації” про роботу підприємства прийняти до уваги.
2. Роботу комунального підприємства “Здолбунівське міське бюро технічної інвентаризації” визнати недостатньою.
3. Начальнику комунального підприємства “Здолбунівське міське бюро технічної інвентаризації” Гавриш А.М.:
3.1. До 01.03.2013 року оптимізувати чисельність кадрів відповідно до об’ємів робіт та затвердити новий штатний розпис.
3.2. До 15.03.2013 року переглянути розміри плати за послуги та подати на розгляд виконавчого комітету.
3.3. До 01.04.2013 року вивчити можливість розширення переліку послуг з отриманням відповідних дозвільних документів.
3.4. До 10.03.2013 року провести перевибори Ради трудового колективу.
3.5. До 15.03.2013 року передати комунальному підприємству “Міське будинкоуправління” частину адміністративного приміщення по вулиці Шкільній,40, міста Здолбунів, яке не використовується.
3.6. До 15.04.2013 року провести інвентаризацію товаро-матеріальних цінностей, результати надати міській раді.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючу справами виконавчого комітету Вознюк С.О. та про хід його виконання доповісти в травні 2013 року.

Міський голова І.О.Ольшевський

Таким чином, можна вважати, що влада формально відреагує на ситуацію у цьому комунальному підприємстві. А після проведених заходів можна буде оцінити ці зміни і по суті.*Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети