Діти малювали у Здолбунові листівки бійцям АТО

малюнки здолбунівських школярів (2)Працівники лінійного відділу на ст. Здолбунів на урочистостях присвячених до 1-го вересня, звернулися до учнів ЗОШ №5, а також до дітей співробітників ЛВ на ст. Здолбунів, щодо збору малюнків, які будуть передані працівникам, що несуть службу по забезпеченню громадського порядку в зоні АТО. Діти намалювали багато малюнків, на яких відображали мир та злагоду в нашій країні, а також свою підтримку та любов. Діти надіються, що найближчим часом настане мир та злагода в нашій рідній країні.малюнки здолбунівських школярів (1)

Зображаючи у своїх малюнках примирення між державами, вони з надією чекають в дома на свого брата чи батька. Намалювавши малюнки, дітки намагаються морально підтримати своїх бійців, а також їхній бойовий дух.

 Прес-служба ЛВ на ст. ЗдолбунівВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети