Дітей покусав скажений собака

 

Протягом двох днів у селі Кунин Здолбунівського району собака покусав 5-класника, 7-класника та 9-класницю. Експертиза підтвердила захворювання собаки на сказ. Діти – в лікарні у важкому стані.

13 березня 2012 року, в приватному господарстві собака вкусив 10-річного сусіда господарки, учня 5-го класу Кунинської ЗОШ. Після цього собаку закрили в хліві. Наступного дня собаку випустили на двір, після чого він покусав 14-річну доньку господарки, ученицю 9-го класу, та 12-річного сусіда, учня 7-го класу.

15березня власниця собаки покликала мисливця, який застрелив собаку на подвір´ї. Про даний випадок цього жня повідомили службі державної ветеринарної медицини району. Вранці наступного дня потерпілі були госпіталізовані в травматологічне відділення Здолбунівської центральної лікарні у стані середньої важкості.

Спеціалісти районної державної ветеринарної медицини виїхали на місце події, забрали труп собаки для ізоляції та нагляду в Здолбунівську районну державну лікарню ветеринарної медицини. В цей день труп собаки було спалено, а патматеріал було направлено в Рівненську регіональну державну лабораторію ветмедицини на експертизу.

Експертизою №93 від 17.03.2012 року встановлено захворювання собаки на сказ. 

Труп собаки спалено, проводиться вивчення контактів хворого собаки з іншими людьми та тваринами. Потерпілим надається медична допомога. Складений план заходів по локалізації і ліквідації захворювання. Готуються матеріали на засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Здолбунівській райдержадімінстрації, щодо відкриття неблагополучного пункту та введення карантинних обмежень по сказу.

За інформацією 4 владаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети