Ділянку для потенційного інвестора презентували на Здолбунівщині

На Здолбунівщині презентували інвестиційний об’єкт, який переміг у першому етапі конкурсу «Золота Ділянка». Перший етап конкурсу «Золота Ділянка» завершився. Його підсумки було підведено в Рівненській ОДА разом з польськими колегами. Для участі у відборі надійшло 12 заявок.
Серед цих претендентів до ІІ етапу конкурсу відібрали лише 3 ділянки, з яких 1 ділянка площею 27,3 га знаходиться в смт Мізоч Здолбунівського району. Сьогодні польські експерти провели аудит вказаної земельної ділянки, побувавши на території Мізоцької селищної ради.
Презентував вказаний інвестиційний об’єкт – заступник голови Здолбунівської районної державної адміністрації Олександр Іванюк.
Конкурс проводиться в рамках проекту Польської допомоги. Його мета – підвищити спроможність громад у залученні вітчизняних та іноземних інвестицій.
У результаті переможець конкурсу зможе:
🔹залучити польського експерта для підготовки інвестиційної пропозиції;
🔹забезпечити промоцію ділянок іноземним інвесторам;
🔹стати учасником поїздки у Польщу за обміном досвідом.
Участь в конкурсі «Золота ділянка» беруть лише 8 регіонів України, серед яких і Рівненська область.
Такі проекти є важливими, особливо для майбутньої Мізоцької об’єднаної територіальної громади – повідомляє Здолбунівська РДА.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети