Дійшли згоди щодо розблокування дороги на сміттєзвалище

виконком і виїзд на сміттєзвалище (5)Гарячий, емоційний ранок видався у приміщенні Здолбунівської міськради. Там сьогодні відбувалось розширене засідання виконкому яке вирішувало питання розгляду вимог здовбицьких пікетувальників щодо роботи сміттєзвалища.

Своє бачення ситуації виклали всі причетні до цього: міський голова, голова адміністрації, сільський голова Здовбиці, керівник фіскальної служби, комунальних і комерційних підприємств, депутати.виконком і виїзд на сміттєзвалище (2) виконком і виїзд на сміттєзвалище (3) виконком і виїзд на сміттєзвалище (4)

Схоже перекриття дороги на звалище сильно стурбувало учасників засідання, і не менше цього – регулярне висвітлення міських проблем на сторінках ЗС, оскільки значну частину часу присутні потратили  на з’ясування відповіді на питання “Як посміли…перекривати, писати, критикувати”, решту часу шукали відповіді на питання “Що робити?”. І в принципі тут був прогрес. Обємний проект рішення, який незабаром опублікуємо, передбачив конкретні дати і відповідальних за нормалізацію процесу функціонування сміттєзвалища.

Крім того, розпорядженням голови РДА створена робоча група, яка місяць працюватиме над розробкою “дорожньої карти” подальшого ефективного існування системи збору і утилізації сміття. Перше засідання вже завтра.виконком і виїзд на сміттєзвалище (1) виконком і виїзд на сміттєзвалище (6)

Всі бажаючі після засідання виконкому мали змогу виїхати до протестувальників і довести їм прийняті рішення. Після цього оглянули поточний стан сміттєзвалища і розійшлися.

Коментує депутат Здолбунівської ради Юрій Шадий у ФБ:

Отже попередні результати акції по здовбицькому смітнику. Від сьогодня заїзджає техніка і починає впорядкування згідно норм. (Рішення виконкому міськради). Розпорядженням голови РДА створюється робоча група по розробці стратегії роботи смітника на найближчі роки з перспективою закриття, має бути підписана усіма сторонами. Здолбунівська міська рада оформляє документи на землю. На смітник заходить інвестор, що сортуватиме сміття.
З надією на порядність чиновників: мера пана Ольшевського, та голови РДА пана Кондрачука переводимо акцію у площину робочої групи. В разі порушення домовленостей представниками влади, залишаємо за собою право повернутися на вихідні позиції.

 П.С

1.Ми цінуємо роботу УСІХ, хто робить наше місто, район чистим і світлим.

2. Хто і за які гроші купував сміттєвоз для ТОВ КП ми писали тут і він дійсно є сучасним і потрібним місту.

3. Простіше людям володіти інформацією коли влада є прозорою, відкритою і ділиться нею сама із ЗМІ, інтернет блогами, активістами НГО у вигляді прес-анонсів, прес-релізів, коментарів, просто листів на ел.пошту для оперативного і всебічного висвітлення важливих питань.

4. Шкода, що на Здолбунівщині немає достатньої кількості  ЗМІ та новинневих Інтернет-ресурсів. Звичка читати в єдиній друкованій газеті про себе лише те, що написав сам, з часом розслабляє, інколи дуже. Коли прізвища згадуються більшу кількість раз ніж проблема через яку зібрались – то це емоції. Емоції в сторону ЗМІ, намагання запровадити цензуру вже зустрічалися в нашому районі. Обидва рази закінчилися недвало.

5. Податкова штрафує, поліція затримує, кореспонденти пишуть і не завжди про весну і котиків. І це не має всім і завжди подобатись. Але ми за порозуміння і конструктив на благо міста і району!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети