Діалог влади і громади морозним вечором у Здолбунові

телеміст (2)Перекриті вулиці, потужні ліхтарі, виїздна студія місцевого обласного телеканалу створили антураж чогось незвичайного для нашого міста. Передбачався такий собі телеміст Рівне- Здолбунів, де здолбунівчани могли би задати запитання і почути відповіді. Задати запитання прийшли майже вс і ті ж самі, хто задавав їх владі у кабінетах та або відповідь не задовільнила або захотілось ще раз їх задати на камери або в кого просто був веселий настрій. Погода для подібного експерименту, правду кажучи, була не найкраща та і технічно виконано телевізійниками не блискуче. Звук, збій картинки, підвисання.

Важко було розраховувати почути конкретні відповіді на запитання, які потребують їх вивчення, мало було запитань про розвиток, в основному про задавнені проблеми.

Представники влади, а це були перші особи міста і району мужньо мерзли під прицілом телекамер проте діалог навряд чи можна назвати дуже вдалим. Субєктивно, на нашу думку, найбільш переконливим у відповідях був голова РДА.телеміст (1) телемістВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети