. Діалог влади і громади морозним вечором у Здолбунові | Здолбунів City

Діалог влади і громади морозним вечором у Здолбунові

телеміст (2)Перекриті вулиці, потужні ліхтарі, виїздна студія місцевого обласного телеканалу створили антураж чогось незвичайного для нашого міста. Передбачався такий собі телеміст Рівне- Здолбунів, де здолбунівчани могли би задати запитання і почути відповіді. Задати запитання прийшли майже вс і ті ж самі, хто задавав їх владі у кабінетах та або відповідь не задовільнила або захотілось ще раз їх задати на камери або в кого просто був веселий настрій. Погода для подібного експерименту, правду кажучи, була не найкраща та і технічно виконано телевізійниками не блискуче. Звук, збій картинки, підвисання.

Важко було розраховувати почути конкретні відповіді на запитання, які потребують їх вивчення, мало було запитань про розвиток, в основному про задавнені проблеми.

Представники влади, а це були перші особи міста і району мужньо мерзли під прицілом телекамер проте діалог навряд чи можна назвати дуже вдалим. Субєктивно, на нашу думку, найбільш переконливим у відповідях був голова РДА.телеміст (1) телеміст

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Disqus

  Чистые, сытые и холеные начальники, опять же “слуги народа” не пошли бы эти слуги в нагуталиненых туфлях да на центральный рынок по ул. 8 марта да не прошлись бы по болоту не рынка а конюшни а в некоторых фермеров и конюшня чище нашего базара. Да в этих туфлях да в свои кабинеты да по коврах. Нет на рынок не ходят потому что там быдло а эти дяди козыри с машины да в кабинет. А дороги в городе какие, не отчитывались что уже не латать а полностью их нужно перекладывать? а криминогенная ситуация какая? сколько ещё нужно женщин изнасиловать-ограбить что бы эти дяди мусоров поставили в позу или это не в их власти? Может быть тот молодой что слева ещё сможет что то сделать если захочет и дадут, а по другим камера (не фото) соскучилась.

 • Alex

  Можна отримати стенограму питань та відповідей? Така інформація про перебіг медіазаходу була б корисною для тих здолбунівчан, що в силу тих чи інших причин не змогли бути присутніми.

  • Здолбунівсіті

   Плануємо розмістити відеозапис

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама