Діалог про енергоефективність у наметовому таборі

27-28 липня Екоклуб організовує семінар «Вища школа енергоефективності» у рамках літнього наметового табору Енерджайзер Кемп.

У програмі семінару дуже багато цікавих і корисних тем для енергоактивістів, ініціативних енергоменеджерів й усіх зацікавлених дізнатися більше про енергоефективність та відновлювані джерела енергії, а також познайомитися з однодумцями, з якими разом потім працювати над досягненням енергонезалежності нашої країни і її мешканців.

Для участі у семінарі просимо Вас заповнити реєстраційну анкету до 15 липня:

Увага! Кількість місць обмежена, тому дочекайтеся від нас підтвердження Вашої участі протягом трьох днів з моменту Вашої реєстрації.
Для тих, хто вчасно зареєструвався, організатори забезпечують харчування та покривають витрати на проїзд.
У разі будь-яких питань щодо семінару, будь ласка, звертайтеся до Майбороди Оксани (координаторка) за тел.: 0506978118 або електронною поштою: oksana@ecoclubrivne.org.

Семінар «Вища школа енергоефективності» організований за підтримки Міжнародної мережі “Жінки в Європі за спільне майбутнє” та проекту «Увімкни сонце – живи комфортно».

Декілька слів про Енерджайзер Кемп:
Це середовище для розвитку еко-ініціатив, спільної роботи однодумців в дружній і надихаючій атмосфері та активний відпочинок на лоні прекрасної української природи. Він проходить з 18 по 29 липня 2015 року на березі мальовничої річки Південний Буг в Національному природному парку «Бузький Гард» (Миколаївська область).

Умови таборування максимально дружні до довкілля: проживання в наметах, смачне вегетаріанське харчування, енергозабезпечення – сонячні панелі, літній душ.
В програмі табору більше 20 інтерактивних сесій, майстер-класів та воркшопів за еко-темами, а також рафтинг, скелелазання, командні квести, ігри, фільми, вечірні ватри, дискусійні майданчики.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети