“Дев’ятий дім” проти хімії

Мешканці будинку по вул. Шкільній 9, що у Здолбунові, виступили проти відкриття магазину на першому поверсі будівлі. За словами протестуючих, у магазині буде проводитись торгівля хімічними добривами, котрі можуть шкодити їх здоров’ю.

– “У нас в одному під’їзді від раку померло троє людей. У цьому винен завод але ми турбуємось про своє життя. Хімією торгувати ми не дозволимо. Магазин просто не дамо відкрити.”- заявив один з протестувальників.

Власники приміщення магазину намагались пояснити жителям будинку, що жодним чином їх товар не нестиме загрози здоров’ю. Для обгрунтувань навіть запросили правозахисника.

– “У нас не буде на розсип, чи розлив жодних хімічних продуктів. В загальному буде насіння і пакетовані добрива але всі вони будуть герметично закриті. Також будуть БІОдобрива, що не несуть жодної загрози оточуючим. Магазин добре провітрюється. Ми готові провести санітарно перевірку на фони, ми готові показати голові ОСББ “Дев’ятий дім” усі товари якими здійснюватимемо торгівлю. Не хочеться йти шляхом сварок. У нас все прозоро але нажаль нас не хочуть чути”- прокоментувала власниця магазину.

Володимир Кондратюк заступник міського голови зазначив, що у Здолбунові вже є аналогічні магазини і мешканці ідентичних будинків не мають до підприємців жодних зауважень.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети