Десятки дієвих ідей для влади підготували громадські активісти Рівненщини

Як провести ідеальний тендер, як знизити корупцію та як покращити діалог із владою – громадські активісти Рівненщини напрацювали десятки дієвих ідей задля розвитку регіону. Це стало можливим у рамках Форуму громадських лідерів, котрий зібрав понад 80 активістів не тільки з Рівненщини, а й з Львівської, Волинської областей та міста Києва. На заході були присутні і делегація зі Здолбунівщини, яка представляла і владу і громадські об’єднання, ініціативи та вже діючі організації.Десятки дієвих ідей для влади підготували громадські активісти Рівненщини
За словами керівника РОГО КВУ Олексія Горецького, ідея проведення Форуму назріла вже давно – відразу після Революції гідності.

«Стало зрозуміло, що є багато людей, котрі бажають змін. Чому б цю енергію та потенціал громадськості не направити на розвиток Рівненщини. Головне, що обласна влада готова слухати. Водночас, усе залежить і від того, на скільки громадський сектор готовий до продукування якісних ідей», – розповів Олексій Горецький.

До співпраці із громадськістю готова і Рівненська облдержадміністрація.
Як зазначив директор департаменту економічного розвитку та інвестицій ОДА Ігор Тимошенко, прикладом такої співпраці є розробка Стратегії регіонального розвитку Рівненщини. «Саме ідеї громадського сектору, а це близько 140 пропозицій, лягли в основу головного документу області і будуть реалізовуватись до 2017 року», – акцентував Ігор Тимошенко.

Десятки дієвих ідей для влади підготували громадські активісти Рівненщини
Також, опираючись на потребу громадськості, з ініціативи голови Рівненської облдержадміністрації Віталія Чугуннікова було прийнято рішення щодо запровадження ProZorro. Система електронних торгів лише починає впроваджуватися, а вже вдалося зекономити 2,5 мільйонів гривень.

За словами керівника Західноукраїнського представництва Міжнародно Фонду «Відродження» Оксани Дащаківської, зміни в державі можливі через спільну працю громадянського суспільства – медіа, активістів, громадських організації, бізнесу і органів влади. «Нині маємо відкриті можливості і на місцях наповнювати реформи змістом. Успішні приклади вже є, важливо просто працювати», – відзначила Оксана Дащаківська.

Загалом робота Форуму була поділена на 5 тематичних секцій, котрі працювали автономно з модераторами. Відбулися цікаві дискусії щодо антикорупційних ініціатив, проведення держзакупівель, комунікацій влади та громадськості, а також проблем громадського потенціалу.

Усі напрацьовані думки і пропозиції за результатами Форуму будуть узагальнені та враховані у подальшій роботі як громадського сектору, так і влади Рівненщини.

Організаторами Форуму є управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської ОДА, РОГО КВУ, Західноукраїнське представництво Міжнародного фонду «Відродження» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.
Десятки дієвих ідей для влади підготували громадські активісти Рівненщини

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети