Десант громадських активістів до місцевих рад

виборча реклама
Маєш ідеї – пропонуй рішення – допомагай втілювати! Команда громадських активістів, що протягом вже не одного року робить це у Здолбунові вирушає у похід за представницькими мандатами до міської ради. У будь-якому випадку завершення виборів команда громадських активістів і надалі продовжуватиме робити конкретні справи, просвітницькі акції, громадські патрулювання, молодіжні і спортивні заходи в межах своїх можливостей.

Читати: ЗЕОНу 13 років

Микола Орлов, 42 роки, заступник голови Здолбунівської РДА, співзасновник ЗЕОНу, ініціатор та керівник багатьох міських проектів, зокрема “Чисте місто-перший крок до Яскравого міста”, у попередній каденції в Здолбунівській міській раді очолював бюджетну комісію, автор чотирьох книг із Міського господарства та управління містом.

Катерина Кондратюк, помічник директора БКЦ, член ради ЗЕОНу, ініцатор та учасник багатьох творчих проектів, причетна до створення Здолбунів сіті.

Віктор Місюра, 27 років, інспектор з кадрів ПАТ «Волинь-Цемент», активний учасник екологічних акцій та заходів із благоустрою, організованих ЗЕОНом, соціальних проектів від ПАТ Волинь-цемент (стерилізація бродячих тварин, благоустрій), учасник театру Кажан, Ігрового Інтелектуального Клубу.

Микола Мокрик, 21 рік, студент РДГУ 5 курс, член ради ЗЕОНу, учасник театру Кажан, співорганізатор «Волонтерського руху Здолбунівщини», керівник ІІК, організатор більшості молодіжних акцій, що відбуваються у Здолбунові від водний війн у гідропарку і встановлення сміттєвих урн до збору коштів хворим дітям та краєзнавчо-туристичних квестів.Ферар

До обласної ради громадські активісти делегували Ольгу Ферар, причому у нас демократія, вона йде від іншої політичної сили, тому що нас об’єднує одна політика – політика добрих справ!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети