Держава відшкодовує рівненським селянам витрати на придбання доїльних установок

doilnyi aparatПро доїльну установку нині мріє кожен власник худоби, проте ціна її «кусається». Крок назустріч селянину зробила держава. Так, фізичним особам, які утримують у своєму господарстві не менше трьох проідентифікованих корів, частково відшкодовують витрати на закупівлю установок індивідуального доїння.

Це передбачено Постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2011 року №246.Наприклад у сусідньому Рівненському районі 43 фізичні особи можуть претендувати на часткове відшкодування витрат за закуплену установку індивідуального доїння.

За інформацією управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, цьогоріч у районі закуплено 12 доїльних апаратів, а їх власникам відшкодовано 37 тисяч гривень.

Радіє державним дотаціям і родина Прокопчуків з села Малий Житин. Натрудженим рукам Тетяни Прокопчук та її свекрухи Раїси Прокопчук відтепер  легше, адже видоїти трьох корівок допомагає саме цей доїльний апарат. (на фото)

Квасилівчанин Віктор Федорович, який вирощує 8 голів великої рогатої худоби, також отримав доїльний апарат від держави.

Олександр Ліфун, Квасилів. комВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети