“Дерманський світильник” пройшов на Здолбунівщині

15 вересня 2013 року в селі Дермань, що на Рівненщині, відбулося традиційне літературно-мистецьке свято «Дерманський світильник» за участю письменників з Києва (Василь Довжик), Житомирщини ( Михайло Пасічник), Хмельниччини (Анатолій Ненцінський), Тернопільщини (Сергій Синюк), рівненських літераторів, просвітян та освітян.

Перед початком свята учасники побували в урочищі Гурби, на місці найбільшої битви вояків УПА з енкаведистами у 1944 році.

Письменники поклали квіти до пам’ятників Уласу Самчуку в Рівному та Здолбунові, до меморіальних дошок Борисові Тену та Уласові Самчуку в Дермані.

Під час свята було вручено премію імені Світочів. Цього року її отримав письменник Олександр Євтушок із села Зоря за повість «Пиво з абрикосів».

Учасники «Дерманського світильника» ознайомилися з виставкою книг із серії «Бібліотечка Літературного музею Уласа Самчука в Рівному», яка була представлена на святі.

Інна Нагорна,
завідувач Літературного музею
Уласа Самчука в Рівному, джерелоВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети