. Депутати зібрали підписи для сесії на якій хочуть змінити голову ради | Здолбунів City

Депутати зібрали підписи для сесії на якій хочуть змінити голову ради

Як повідомляє Володимир Ковальчук: Сьогодні у Рівненській обласній раді за ініціативи 23 депутатів зареєстровано офіційне звернення на ім’я голови облради Миколи Драганчука з вимогою скликати позачергову сесію Рівненської обласної ради, призначивши її засідання на 2 лютого 2018 року. Депутати просять провести у зв’язку з необхідністю невідкладного розгляду двох проектів рішень: «Про дострокове припинення повноважень та звільнення з посади голови Рівненської обласної ради Драганчука Миколи Миколайовича» та «Про обрання голови Рівненської обласної ради сьомого скликання».
До листа додаються двадцять три підписи депутатів – понад третини від складу ради. Адже відповідно до норм законодавства, сесія обласної ради повинна бути скликана, якщо це пропонує не менш ніж одна третина від депутатів від загального складу ради.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (3 голос (а, ів), середній бал: 2,33 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама