Депутати складають свої повноваження

Таке важко пригадати в історії місцевого самоврядування Здолбунівщини. Одразу четверо депутатів протягом короткого проміжку часу склали свої мандати.

Спочатку міські депутати брати Бородії написали заяви (ВО “Свобода”) і на їх місце прийшли Руслана Микитюк та Оксана Верещук.

Потім депутат від Аграрної партії Микола Висоцький, склав присягу, обраний до районної ради, після того як склав свої повноваження Богдан Кондратюк.

І остання сесія міської ради прийняла і задовільнила ще одну заяву-депутата від “Самопомочі” Любові Ридош. Подейкують що її місце наступним за результатами виборів має зайняти Святослав Клочок-відомий здолбунівський підприємець.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети