Депутати облради працюють у Польщі

депутати у Польщі (1)Упродовж двох днів обранці вивчатимуть досвід реформування державного управління. Також буде підписано плани співпраці між постійними депутатськими комісіями Рівненської обласної ради та сеймику Вармінсько-Мазурського воєводства.

Ми приїхали до Польщі з рядом пропозицій щодо співпраці з нашими колегами. Будемо домовлятися. У планах  – домогтися для рівнян організації вивчення досвіду у сфері зеленого туризму, адміністрування у сфері медицини. Впровадження інноваційних освітніх методів на Рівненщині, які ефективно зарекомендували себе в Польщі. І головне  –  організувати тренінги щодо написання проектів з метою реалізації інфраструктурних об’єктів за кошти Європейського Союзу, повідомив голова обласної ради Михайло КИРИЛЛОВ.

 Прес-служба Рівненської обласної радидепутати у Польщі (2)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети