. Депутати не призначили активіста Правого сектору директором здолбунівського музею | Здолбунів City

Депутати не призначили активіста Правого сектору директором здолбунівського музею

тищенко на сесії

Олег Тищенко задумався, мабуть, є над чим

Дива не сталось. Громадсько-політична активність радикального характеру у Правому секторі Олега Тищенка не дозволила йому очолити Здолбунівський краєзнавчий музей, який досі лише в проектах і думках районної влади.

Хоча офіційно депутати причиною називають бажання проводити конкурс на заміщення подібних вакансій: щоб були альтернативні кандидатури, їх програми тощо. І багато хто із депутатів говорив, що от саме на такому конкурсі і проголосує за Олега Тищенка.


А поки що тридцять перше питання порядку денного районної ради розгорталось доволі передбачувано. Декілька активістів ПС і друзів чи товаришів претендента зібрались у сесійній залі на його підтримку, виступ самого претендента. До речі, цікавий і змістовний, що-що, а говорити Олег Тищенко вміє й любить, особливо коли його слухають. Згадайте повну залу людей у тій же райраді і спортивно-яйцеву епопею з Віктором Куцелем та ДЮСШ. Тоді лунало багато звинувачень на адресу Олега Панасюка, Юрія Пшеничного, депутатів райради. А керував цим заходом саме наш претендент на вакансію.

Згадайте листівки по місту на депутатів райради, авторство яких дехто схильний приписувати теж претенденту, тому і не дивно, що ці депутати утримались, а разом з ними  й їх колеги. Загалом при необхідному мінімумі у 23 голоси Олега Тищенка підтримало 16 депутатів – в основному члени “Батьківщини” й колишні регіонали. Дуже вболівав за долю музею та його директора керівник місцевої “ВО Батьківщини” Олег Дацюк, який цього дня прийшов в актуальній часу футболці. Він так переживав за результати голосування, що аж запропонував і його підтримали колеги на наступній сесії заслухати звіт Сергія Кондрачука на посаді головного редактора газети “Нове життя”.олег дацюк

Після оголошення підсумків голосування претендент та його група підтримки покинули залу районної ради.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Олександр

  На жаль, це передбачуваний результат. Всі в районі знають, що кращого не знайти, але депутатів хвилюють зовсім інші аргументи. Одні хочуть помститися, інші – бачити на цій посаді слухняного чоловічка. З другого боку, це чесніше ніж обрати і потім роками доводити людині, що грошей на музей немає і невідомо чи будуть.

  • Смерть запроданцям!

   Хай Ніколіна краще роскаже про свої стосунки з регіоналом Стасюком та як гроші від нього брала! А ще хай росповість як в людей гроші повидурювала, за тек що нібито порішає через Хомка, виділення земельніділянки . Грошей понабирала а тепер люди шукають її! Однім словом аферистка!. Хай знає що люди все пам,ятають та не забули як вона вкрала гроші, які було передано через неї на пам,ятний знак, родині героя УПА з Дерманя!

 • петро

  Ну ось і тут ” переживательный”пан Дацюк показав себе у всій красі! Коли вже він займеться своєю безпосередньою роботою народного обранця??? Скільки оце “преподобіє” буде піаритись і завдавати шкоди суспільству?????

  • Здолбунівсіті

   Та він якраз публічності уникає

 • buddax2

  тобто, я правильно розумію, що музею ще немає, а посаду вже ділять?

  • Здолбунівсіті

   це одночасний паралельний процес

 • Дмитро Сирота

  поки немає чіткої визначеності по музею то і керівника напевно нетреба, а от якщо буде конкурс потрібно щоб рийшли люди і задали запитання тоді і вирішать хто більш кваліфікований апитань то буде багато до будь кого хтоб не очолив дану структуру

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама