Депутати не призначили активіста Правого сектору директором здолбунівського музею

тищенко на сесії

Олег Тищенко задумався, мабуть, є над чим

Дива не сталось. Громадсько-політична активність радикального характеру у Правому секторі Олега Тищенка не дозволила йому очолити Здолбунівський краєзнавчий музей, який досі лише в проектах і думках районної влади.

Хоча офіційно депутати причиною називають бажання проводити конкурс на заміщення подібних вакансій: щоб були альтернативні кандидатури, їх програми тощо. І багато хто із депутатів говорив, що от саме на такому конкурсі і проголосує за Олега Тищенка.


А поки що тридцять перше питання порядку денного районної ради розгорталось доволі передбачувано. Декілька активістів ПС і друзів чи товаришів претендента зібрались у сесійній залі на його підтримку, виступ самого претендента. До речі, цікавий і змістовний, що-що, а говорити Олег Тищенко вміє й любить, особливо коли його слухають. Згадайте повну залу людей у тій же райраді і спортивно-яйцеву епопею з Віктором Куцелем та ДЮСШ. Тоді лунало багато звинувачень на адресу Олега Панасюка, Юрія Пшеничного, депутатів райради. А керував цим заходом саме наш претендент на вакансію.

Згадайте листівки по місту на депутатів райради, авторство яких дехто схильний приписувати теж претенденту, тому і не дивно, що ці депутати утримались, а разом з ними  й їх колеги. Загалом при необхідному мінімумі у 23 голоси Олега Тищенка підтримало 16 депутатів – в основному члени “Батьківщини” й колишні регіонали. Дуже вболівав за долю музею та його директора керівник місцевої “ВО Батьківщини” Олег Дацюк, який цього дня прийшов в актуальній часу футболці. Він так переживав за результати голосування, що аж запропонував і його підтримали колеги на наступній сесії заслухати звіт Сергія Кондрачука на посаді головного редактора газети “Нове життя”.олег дацюк

Після оголошення підсумків голосування претендент та його група підтримки покинули залу районної ради.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети