Депутати можуть підвищити свою кваліфікацію

У нас чомусь вважається що вчитись у житті потрібно тільки дітям або студентам. А от дорослі тьоті і дяді і так все знають. Цей міф розвіюється одразу ж як за маскою у кого хвилювання у кого агресії, проявляється професійна некомпетентність. Це ж стосується і депутатів місцевих рад, адже бути депутатом у нас перед тим ніде не вчать. Тому якщо зявляється нагода розібратись у складних бюджетних процесах чи містобудівних, зазвичай відповідальний депутат такою можливістю користується. Ось і зараз презентуємо одну із можливостей для наших депутатів. Повідомляємо депутатів місцевих рад про початок реалізації програми «Від загального до конкретного» в рамках проекту «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності».  В рамках зазначеної програми Інститутом

Політичної Освіти буде набрано п’ять навчальних груп депутатів місцевих рад відповідно до напрямків – житлово-комунальне господарство, бюджетна сфера, земельні відносини, гуманітарна галузь, державні програми. До участі у навчальних програмах запрошуються:

 • депутати міських та районних рад віком до 40 років включно;
 • депутати рад селищ міського типу, які є районними центрами, віком до 40 років включно.

Для участі у навчаннях необхідно надати:

 • заповнену анкету (додається), в якій обов’язково зазначити назву групи, в якій має бажання навчатися;
 • резюме (автобіографічні відомості);
 • есе-твір на тему «Проблеми та успіхи діяльності моєї місцевої ради» (близько 600 слів);
 • рекомендація від організації, яка делегує учасника (надається від місцевої ради, партійної чи громадської організації тощо).

Семінари відбуватимуться протягом 2012-2013 років.

Остання дата надсилання документів: 19 листопада 2012 року.

Увага! До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидати, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний пакет документів.

Документи можна надсилати факсом 8 (044) 235-97-63 або електронною поштою на адресу: office@ipo.org.ua з позначкою Vid_zagal.

Учасники навчань забезпечуються харчуванням, проживанням, навчальними матеріалами.

Проект «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності» реалізується Інститутом Політичної Освіти  за сприяння NED (National Endowment for Democracy).

Контакти

 • Любомир Грицак
 • Інститут Політичної Освіти
 • office@ipo.org.ua
 • тел.: 8 (044) 278-55-43
 • факс.: 8 (044) 235-97-63
Цікаво, скільки депутатів наших Здолбунівських місцевих рад: а)прочитають цю інформацію, б)подумають, що було б непогано прийняти участь у навчанні, в) заповнять документи г)відправлять ці документи д) будуть відвібрані на навчання. Можна приймати ставки. Хто дійде до пункту г -відпишіться нам, будь-ласка. Ми розкажемо читачам порталу, що не всі ще депутати забули що їх робота не лише піднімати руку в залі засідань.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети