Депутати ініціювали розгляд питання про створення об’єднаної громади

Не дочекавшись активних дій від міського голови Здолбунова в питаннях децентралізації, депутати Здолбунівської міської ради ініціювали самі розгляд питання про створення об’єднаної громади. Конфігурацію запропонували не стандартну, не всі найближчі села, а Квасилів та інтегрована в життя міста Богдашівська громада.

Коментує депутат Здолбунівради Микола Орлов:

Так, ми (представники 5 фракцій!!) запропонували міському голові швидко і невідворотньо почати процес децентралізації. Чому Квасилів? Тому що він опинився у ситуації між Здолбуновим і Рівним, втративши свої шанси у об’єднавчому процесі навколо себе в Рівненському районі. Якщо  ми не будемо співпрацювати в рамках однієї громади, то він буде поглинутий обласним центром у 2020 му. Квасилів є логічним продовженням і по автомобільному шляху і по залізничному, по суті такий же промисловий, частково благоустроєний.

Чому Богдашівська сільська рада? тому що вона інтегрована у життя Здолбунова. Діти в школах і садочках, дорослі на робочих місцях. Якщо об’єднання не буде то Здолбунову (ОТГ) прийдеться виставляти рахунки на частину субвенції за обслуговування дітей, наприклад в ЗОШ, ДНЗ, музшколі. Це територіально близько, навіть мікрорайон має назву суто народну “підБогдашів” :)

Чому немає в листі Здовбиці? В неї ще шанс обєднати навколо себе заплановані в перспективному плані громади. Однак, як не прикро сама Здовбиця не докладає для цього достатніх зусиль. попри те,що вже є певний прогрес зі сторони Урвенської сільської ради. В разі якщо дії будуть безрезультатними то вона зможе долучитися шляхом доєднання і допроведення виборів депутатів до Здолбунівської ОТГ, а разом із нею і прилеглі до неї села.

Чому в листі немає Новомильська і цього кутка? Тому що в цій частині району триває активна фаза створення ОТГ навколо Копиткова і ми залишаємо простір для дій активному голові потенційної ОТГ.

Думки у колег можуть відрізнятися від моїх, але така кількість підписів просто зобов’язує міського голову включитися в процес, який є шанси буде результативно підтриманий у сесійній залі. Принаймні сусідні громади почують про наше бажання бачити їх разом і почути їх відповіді.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети