Депутати хочуть більшої відкритості міського бюджету

Останнім часом на ЗС друкуються огляди сайтів місцевих рад в т.ч закордонних, пропозиції щодо доступності інформації, прозорості, відкритості місцевих рад, залучення громадян до бюджетного процесу.

За ініціативи депутата Здолбунівської міської ради Миколи Орлова був підготовлений проект рішення щодо подачі інформації про бюджет у зрозумілій, доступній формі. Як рішень у окремому розділі так і новин для мешканців у простій але повній формі.

Зразки того, як це може бути описані тут.

Ідею проекту рішення підтримали колеги – депутати із фракцій БПП, РПЛ та Самопомочі, він відкритий до підтримки усіма депутатами ради.

Зразок навіть друкованого варіанту візуалізованого бюджету – 2016 у Здолбунові є, залишилось це зробити гарною, регулярною практикою.

А ще, нагадаємо, що депутати вже озброєні методикою підготовки Прозорого бюджету, принаймні всі члени бюджетної комісії її отримали на першому ж засіданні комісії. Дехто, навіть підписався під Меморандумом за прозорий і зрозумілий бюджет. Хоча це мали би зробити ВСІ, хто хоче прозорості в бюджетних стосунках в місті. Час реалізовувати намічене.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети