Депутати активно залучають кошти на Здолбунівщину

Про це пише у ФБ голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук: Знову маємо приємні новини з Києва, де Розпорядженням КМУ затверджено субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.
Завдяки нашому народному депутату Олександр Дехтярчук в селі Івачків розпочнеться довгоочікуваний ремонт ДНЗ “Малятко”, на що загалом спрямовано понад 850 тис.грн., ще частину коштів на цей об’єкт будемо “закривати” за рахунок коштів зони спостереження Хмельницької АЕС. Також завдяки нашому нардепу буде відремонтовано одну з будівель ДНЗ “Малятко” в Мізочі, що дозволить там відкритити додаткову групу.
За сприяння депутата обласної ради Володимир Ковальчук та фракції його партії у ВРУ на наш район надійшли кошти на ремонти Здолбунівської музшколи, покрівлі БК с. Івачків та реконструкцію клубу с. Миротин. Це другий транш на ці об’єкти (20% від потреби), що дозволяє розпочати там роботи. Переконаний, решта необхідних коштів, завдяки Володимир Ковальчук надійдуть у наш район до кінця року.
За сприяння депутатів обласної ради Suhlyak Vladislav, Богдана Файфури та народного депутата від “Народного Фронту” Вадим Сидорчук буде субвенція на обласний бюджет на реконструкцію під’їздної частини приймального відділення Здолбунівської ЦРЛ (600 тис.грн.) та капремонт даху будівлі Здолбунівського ЦТДЮ (600 тис.грн.).
Від імені громади району дякую усім, хто сприяє поліпшенню матеріально-технічної бази наших установ. Переконаний, завдяки Вам, це не останні кошти, які в цьому році буде спрямовано в наш район субвенцією з державного бюджету.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети