. Депутатські плани стали реальністю | Здолбунів City

Депутатські плани стали реальністю

Інформаційна служба Здолбунівської міської ради поступово змінює свої підходи у висвітленні інформації і додає їй більшої зрозумілості, інформативного насичення, персоніфікованості. Ось як тепер виглядає новина про події, що відбуваються у місті, пов’язані із благоустроєм міста.

Покращуючи  благоустрій нашого міста міська рада поступово здійснює ремонтні роботи доріг та тротуарів, експлуатація яких не повинна створювати незручностей для пішоходів, особливо дітей.
Так до початку навчального року проведено поточний ремонт пішохідних доріжок:
– по вул. Незалежності (від вул. Ясної до гімназії та від вул. Фабричної до вул. Б. Хмельницького) ;
– по вул. Пушкіна (від вул. Фабричної до вул. Б. Хмельницького),по вул. Ясна (біля музичної школи);
– по вул. Шкільна (прохід та капітальний ремонт проїзду до ДНЗ «Усмішка»);
– по вул. Яворницького (від вул. Полярної до вул. Василя Жука).
Дані об’єкти внесені до Програми благоустрою на 2017 рік за ініціативою депутатів Базана Ю.О., Сироти Д.Ю., Броніча А.Й.
Замовник робіт –КП «Здолбунівське», виконавці–ПП «МВА», ТзОВ Комунальних підприємств, ПрАТ “Рівнеавтошляхбуд”.
За пропозиціями депутатів Орлова М.В., Базана Ю.О. та на виконання петиції зареєстрованої Катериною Кондратюк і, підтриманої міською радою, яка назбирала необхідну кількість голосів на всеукраїнській платформі електронного врядування та демократії «Розумне місто» було зроблено наступне:
– оновлена розмітка на 52 пішохідних переходах поблизу всіх навчальних закладів міста спеціалізованим підприємством «Рівне-інформ» ;
– проведено поточний ремонт електропостачання ліхтарів біля гімназії по вул. Незалежності та встановлено перший пристрій примусового зниження швидкості (“лежачий поліцейський”) з відповідними дорожніми знаками працівниками КП «Здолбунівське».
Фінансування всіх вищезгаданих об’єктів здійснювалось з міського бюджету.
Виконані роботи дали можливість:
– покращити безпеку руху дітей та їх батьків по дорозі до навчальних закладів та додому;
– додати зручностей мешканцям міста в повсякденному житті;
– змінити загальне обличчя міста;
– а також покращити умови пересування людей з обмеженими фізичними можливостями та мам з дитячими візочками.

Офіційний сайт Здолбунівської міської ради

 

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Disqus

  Перше, ремонтна огорожа заводу МААНС яка займає частину тротуару а на тротуарі стоять у ряд автомобілі це де був фонтан авторемнтного. Люди ходять по дорозі а мами з колясками бояться вийти на дорогу бо там курсують машини, а кудою ходити коли на тротуарі стоять машини а далі залізна огорожа. Це до яких пір створена небезпека для людей? може ще не один рік завод буде облаштовуватись а люди ходити проїзжою дорогою з ризиком для життя.
  Друге. Турбуються за інвалідів? а скажіть як інваліди можуть проїхати ринком по вул. 8 Березня коли там прямоходячі люди падають спотикаючись об ями на брудному тому базарі. Візок з інвалідом перекинувся на моїх очах, людина забилася до крові і ніхто не відповів. Це турбота влади до містян? Нема асфальту на ринок який приносить не малі кошти у бюджет?
  Далі буде…

  • Alex

   +1

  • Здолбунівсіті

   І перше і друге є потребою міста, але це оффтоп до повідомлення. Та все ж: 1) Власник сам як ніхто інший зацікавлений завершити ремонт і робить це пристойними темпами і так буває, що ремонт робиться масштабно і не дуже швидко. Як варіант є сусідній навпроти тротуар, а машини дійсно треба прибирати. НЕ всі в нас вміють 50 метрів пройти пішком, а інколи треба. 2)Асфальт НА ринку як і будь – що інше – це питання до орендаря ринку, який взяв цей ринок у міста, яке не спроможне саме дати раду цьому обєкту і дозволило з повітря підприємцю заробляти гроші. Ну ви ж розумієте, що не будь-якому простому пересічному здолбунівчанину він дістався. За що таке благо? Питати треба в кабінеті на другому поверсі міської ради. А щодо вулиці біля ринку, то неодноразово в т.ч від депутатів і громадських активістів лунали і подавалися офіційно пропозиції до облаштування тротуарів і встановлення залізних стовпчиків, які б унеможливлювали заїзд авто на тротуари. Десятки акції і по вул.Зеленій були спрямовані на привернення уваги до правильного паркування і поваги до пішоходів. Але оскільки ДАІ в районі немає, а офіційна міська виконавча влада ніколи не вийде і зауваження не зробить бо напевне не панське то діло, та і самосвідомість здолбунівчан на тому ж рівні, як у дописемні часи, тому претенезії можемо мати самі до себе.

   • Disqus

    Мусимо писати про наболіле оффтопом, вже вибачайте бо на сайті нема можливості завести блог чи написати статтю пересічним громадянином.

    • Здолбунівсіті

     Така можливість є, просто пишете, отримуєте статус автора і друкуєтесь. Але вона має відповідати етичним правилам, навіть якщо це блоговий запис із розряду Я так думаю. Можливо також надсилати матеріали на електронну пошту , через соцмережі, друкуватись на сторінці, у групі ФБ.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама