Депутатські плани стали реальністю

Інформаційна служба Здолбунівської міської ради поступово змінює свої підходи у висвітленні інформації і додає їй більшої зрозумілості, інформативного насичення, персоніфікованості. Ось як тепер виглядає новина про події, що відбуваються у місті, пов’язані із благоустроєм міста.

Покращуючи  благоустрій нашого міста міська рада поступово здійснює ремонтні роботи доріг та тротуарів, експлуатація яких не повинна створювати незручностей для пішоходів, особливо дітей.
Так до початку навчального року проведено поточний ремонт пішохідних доріжок:
– по вул. Незалежності (від вул. Ясної до гімназії та від вул. Фабричної до вул. Б. Хмельницького) ;
– по вул. Пушкіна (від вул. Фабричної до вул. Б. Хмельницького),по вул. Ясна (біля музичної школи);
– по вул. Шкільна (прохід та капітальний ремонт проїзду до ДНЗ «Усмішка»);
– по вул. Яворницького (від вул. Полярної до вул. Василя Жука).
Дані об’єкти внесені до Програми благоустрою на 2017 рік за ініціативою депутатів Базана Ю.О., Сироти Д.Ю., Броніча А.Й.
Замовник робіт –КП «Здолбунівське», виконавці–ПП «МВА», ТзОВ Комунальних підприємств, ПрАТ “Рівнеавтошляхбуд”.
За пропозиціями депутатів Орлова М.В., Базана Ю.О. та на виконання петиції зареєстрованої Катериною Кондратюк і, підтриманої міською радою, яка назбирала необхідну кількість голосів на всеукраїнській платформі електронного врядування та демократії «Розумне місто» було зроблено наступне:
– оновлена розмітка на 52 пішохідних переходах поблизу всіх навчальних закладів міста спеціалізованим підприємством «Рівне-інформ» ;
– проведено поточний ремонт електропостачання ліхтарів біля гімназії по вул. Незалежності та встановлено перший пристрій примусового зниження швидкості (“лежачий поліцейський”) з відповідними дорожніми знаками працівниками КП «Здолбунівське».
Фінансування всіх вищезгаданих об’єктів здійснювалось з міського бюджету.
Виконані роботи дали можливість:
– покращити безпеку руху дітей та їх батьків по дорозі до навчальних закладів та додому;
– додати зручностей мешканцям міста в повсякденному житті;
– змінити загальне обличчя міста;
– а також покращити умови пересування людей з обмеженими фізичними можливостями та мам з дитячими візочками.

Офіційний сайт Здолбунівської міської ради

 

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети