Депутатів Здолбунівської міської ради просять розповісти про свою роботу на благо міста

rukaНе секрет, що принципи формування виборчих списків партій до місцевих органів влади на рівні міста, району перетворились на засовування під брендові партійні вивіски багатьох з тих, хто з уявлення про депутатську роботу знав  лише слова «депутатський значок», «блат», «зарплата». І якщо із зарплатою швидко стає зрозуміло, що міськрада – то вам не ВРУ, отже, залишається лише перші дві ознаки. А як же результативна робота на благо громади?

Ми звернулись до всіх депутатів Здолбунівської міської ради два місяці тому із таким листом.

Шановний депутате Здолбунівської міської ради!

Здолбунівська громада хоче знати, як ви працюєте на її благо. У вас є унікальна можливість розповісти про це на сторінках самого популярного та відвідуваного Інтернет-ресурсу Здолбунівського району.

Просимо вас надати інформацію стосовно:

  1. Графіку ваших прийомів виборців (де, коли це здійснюється).
  2. Кількості та назви поданих ВАШИХ  проектів рішень, які після голосувань стали рішеннями Здолбунівської міської ради.
  3. Кількість відвіданих сесій протягом свої каденції до моменту відповіді на цей лист.
  4. Кількість і теми організованих ПУБЛІЧНИХ зустрічей із виборцями в місті.
  5. Кількість і тема заходів, у яких взяли участь на запрошення громади, публічних заходах Здолбунівської міської влади.
  6. Виступи в ЗМІ на інтернет – сайтах з питань депутатської діяльності. Кількість, посилання на інтернет -сторінки чи номера газет, журналів.

Усі ваші відповіді, шановні депутати, будуть узагальнені, систематизовані і подані як звіт про роботу депутатського корпусу. Давайте покажемо приклад такої роботи колегам із інших міст і районів, продемонструємо свою відкритість і громадянську позицію.

Будь-які фото ваші, вашої діяльності тільки вітаються!!!

Прохання відповіді надсилати протягом 30 днів на електронну адресу zdolbunivcity@i.ua або на офіс м.Здолбунів вул.Незалежності,11 ЗЕОН (на прохідній є скринька для листів, преси для ЗЕОНу і Здолбунів сіті). Тел.для довідок 097-6681470

У кінцевому підсумку має вийти щось на зразок публічного звіту перед громадою і своєрідний рейтинг діяльності депутатського корпусу.

За тиждень ми опублікуємо всіх, хто і які відповіді нам надіслав. У нас же відкрита й прозора влада, і депутати відповідальні перед тими, хто їх обрав. А якщо ні, то ми так і напишемо, що депутати наші бояться своїх виборців, про свої обов’язки згадують лише у сесійній залі, піднімаючи руку.

Запрошуємо і виборців долучитись до коментування цього матеріалу. Чи бачили ви свого депутата, чи знаєте таких. Може, зверталися з якимись запитаннями й вам допомогли або ні. Ваша думка дуже важлива й корисна буде всім нам, оцінюючи діяльність нинішніх депутатів і плануючи критерії обрання наступних.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети