Депутата звинувачують у бажанні відібрати спортшколу у Здолбунові

sportВ групі ВК ЗС з’явилось оголошення про те, що у дітей-спортсменів хочуть відібрати приміщення спортивної школи по вул.Старомильська, 25 що у м.Здолбунів. Ініціатор оголошення не уточнив деталей події, проте закликав прийти 30 квітня о 17.30 спочатку до самої спортшколи, а потім змінив місце збору на вул.Грушевського, 14 (приміщення райради).

sport1

Дещо несподіване оголошення, проте можна припустити, що чутки про ПЕРЕНЕСЕННЯ спортивних секцій із приміщення по вул.Старомильській породило такі заклики, а можливо це спровоковано керівництвом самої школи. Саме депутат райради Олег Панасюк зробив декілька інформаційних запитів про ефективність роботи керівника школи, що можливо і викликало невдоволення останнього. Сподіваємось у середу отримати відповіді на ці запитання.

П.С Ось і продовження, яке ближче до істини. Здолбунівчанка Надія Левчук закликає захистити ДИРЕКТОРА спортшколи і про забирання самої школи мова не йде.

Всі хто знає Куцеля Віктора Андрійовича, тренера по вільній боротьбі, і підтримує діяльність Здолбунівської ДЮСШ, прохання прийти, приїхати в середу 30.04 у 18:00 в ДЮСШ ( м.Здолбунів, вул.Старомильська,25-а, навпроти ставка Старомильського), щоб підтримати його кандидатуру на посаді директора даної школи ( підписуватимемо колективний лист-звернення до органів виконавчої влади) . І не допустити його звільненння. Цього намагаються добитися комерційні структури, щоб забрати землю ДЮСШ для власних потреб. Не дамо забрати школу у наших спортсменів, які показують гідні результати на рівні України та Європи!!!sport2Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети