Депутат Здолбунівської ради із сесійної зали поїхав на фронт

tort2В це мало вірилось, оскільки на сесію райради, яка відбувалась сьогодні о 10.00 Сергій Кондрачук прийшов у звичний час. Сів на звичне місце депутата, тільки от не виступав як зазвичай, та і посміхався якось не так. Сказав що після сесії, якщо вона швидко закінчиться їде на війну. А якщо затягнеться то просто посеред неї буде змушений відлучитись.

Я не знаю з якими думками збирала цьому 28-річному чоловіку рюкзак його дружина, яка з однієї дитиною та ще й при надії на другу, упаковувала все необхідне в дорогу.

Ми не знаємо як колектив районної газети проводив в дорогу свого головного редактора і що буде робити без нього. Ми також знаємо і те, що у своєму прагненні потрапити на Схід, Сергію прийшлось схитрувати і оминути всі бюрократичні перепони, щоб одразу бути ближчим до свого друга і односельчанина у батальйоні “Азов”.

Тільки що телефонували до Сергія і перепитали чи не передумав, але шум машин і названі таблички міст, які тільки що минув їх автомобіль не залишили сумнівів у тому, що людина їде туди  де страшно…Тримаймо кулаки.

Чи не пророчим виявився торт подарований на день народження Сергія його побратимами із Здолбунівської сотні самооборони?Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети